Вогнегасник ОУ-5 (ВВК-3,5)

  

Характеристики:


Маса вогнегасного порошку (кг): 
3,5-0,100
Маса вогнегасника повна (кг): 
15
Вогнегасна здатність, клас пожежі: 
34В
Габаритні розміри (висота / діаметр корпусу), мм: 
600х140
Призначений термін служби (років): 
10

Вуглекислотний вогнегасник ВВК-3,5 (ОУ-5) призначений для гасіння рідких і газоообразних речовин (клас В , С). Заправлений вуглекислотою, яка не залишає забруднюючих речовин на об'єкті гасіння. Рекомендуються для гасіння електроустановок з напругою до 1000В, комп'ютерів, а також пожеж на транспорті, житлових і виробничих приміщеннях. Обладає компактними розмірами і може бути зручно розміщений в будь-якому місці приміщення, також його можна прикріпити на стіну за допомогою додаткового кріплення, яке Ви можите додатково придбати в нашій компанії. Вимагає перезарядки один раз на п'ять років, а також контрольне зважування - один раз на рік для усунення витоків.

Вуглекислотні вогнегасники заборонено встановлювати поблизу нагрівальних приладів і під впливом прямих сонячних променів. Вогнегасники, що не пройшли контрольного зважування або з вичерпаним терміном придатності необхідно перезарядити.

Вогнегасник ВВК-3,5 (ОУ-5) не призначений для гасіння пожеж класу А (горіння твердих речовин), підкласу В2 (горіння рідких речовин розчинних у воді), класу D (горіння металів), а також гасіння загорянь речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (бавовна, піроксилін, нітроклітковини і т. д.).

Вуглекислотний вогнегасник ВВК-3,5 (ОУ-5) українського виробництва, сертифікований, до кожного вогнегаснику додається паспорт-інструкція.